Draugystė sujungė dvi ugdymo įstaigas

Vida Kisminienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Kovo mėnesį Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ tradiciškai vyksta „Savaitės be patyčių“ įvairūs renginiai, šventės ir parodos.

Kovo 22 d. įstaigoje svečiavosi Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai ir mokytojos Laimutė Paukštienė bei Aurika Papievienė.

 

Svečiai visiems darželio vaikams padovanojo po spalvotą draugystės „burbulą“ ir linkėjo turėti kuo daugiau tikrų, gerų draugų. Po mokytojos A. Papievienės pasakojimo apie draugystės spalvas ir jų reikšmę darželinukai ir jų mokytojos stebėjo svečių pasirodymą. Remdamiesi Elias ir Agnes Vahlund kūriniu „Superherojų vadovas“ ketvirtokai nestokojo išradingumo. Tai istorija apie mergaitę Lisą, iš kurios mokykloje tyčiojasi berniukų gauja. Vieną dieną nuo užgauliotojų bibliotekoje pasislėpusi mergaitė atranda magišką knygą, kuri viską pakeičia. Ši knyga tampa mergaitės virsmo į nesustabdomą superheroję pradžia. Skaitomo teksto dalys buvo pagyvintos įtaigiai suvaidintomis scenomis, kurios prikaustė mažųjų dėmesį. Pasirodymas paliko įspūdį ne tik vaikams, bet ir visai įstaigos bendruomenei. Lopšelio-darželio „Liepaitė“ direktorė Andželika Petkevičienė padėkojo svečiams už pasirodymą ir įteikė padėkos raštą.

 

Nuoširdžiai džiaugiamės puikia iniciatyva ir bendradarbiavimu su Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokytojomis. Tikimės, kad dar ne kartą teks patirti tokių malonių akimirkų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.