BMK organizuotame konkurse laimėta III vieta!

Keletą mėnesių Šiaulių lopšelyje-darželyje „Žirniukas“ pedagogės Romualda Budrienė, Virginija Grišiuvienė ir Juzė Zdanavičiūtė kūrė scenarijus edukacinių bitučių veiklai ir dalyvavo Biznio mašinų kompanijos (BMK) organizuotame konkurse šalies švietimo įstaigoms.

 

Konkurso dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: įdomiausių bitučių-robotukų sukurtų scenarijų ir daugiausiai vienos įstaigos įkeltų edukacinių bitučių-robotukų scenarijų. Mūsų auklėtojos konkursui pateikė net 42 edukacinių bitučių scenarijus ir laimėjo III vietą antroje kategorijoje (daugiausiai vienos įstaigos įkeltų edukacinių bitučių-robotukų scenarijų). Scenarijų skaičiumi mus aplenkė tik dvi mokyklos. Darželis laimėjo „Blue-bot“ ir „Bee-bot“ bitutes. Šiame konkurse dalyvavo 30 šalies švietimo įstaigų, buvo atsiųsta beveik 300 edukacinių bitučių scenarijų.

 

Pedagogės džiaugiasi, kad bitutės-robotukai ir paruoštos priemonės ne tik pagilina, praplečia vaikų komunikacinius, socialinius, pažinimo gebėjimus, suteikia elementarių pirminio programavimo įgūdžių, bet ir sukelia daug gerų emocijų.

 

Šiaulių l.-d. „Žirniukas“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.