„Knygų mylėtojų sambūris“ tęsėsi iki vėlyvo vakaro

Angelė Laucienė
,
mokytoja, sambūrio organizatorė

Birželio pirmąją savaitę „Romuvos“ progimnazijoje debiutavo „Knygų mylėtojų sambūris“. Ilgai puoselėta svajonė pabūti kartu iki vėlyvo vakaro mokykloje sėkmingai išsipildė, nes šią skaitymo naktį mokiniai „užsidirbo“ patys noriai ir daug skaitydami.

 

Renginyje dalyvavo 51 mokinys iš 2a, 2c, 2s ir 3b klasių. Nuobodžiauti niekam neteko, visiems buvo įdomu ir linksma. Kiekvienai klasei reikėjo suburti komandą ir kūrybiškai prisistatyti, sukurti komandos vėliavą. Naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais mokinukai turėjo surasti paslėptas užkoduotas korteles, jas atkoduoti ir taip sužinoti, kur toliau keliauti, kol pasieks reikiamą tašką. O kur dar praktinės laboratorijos: „Žiniuko“ laboratorija, bandymai ir eksperimentai, augalų ląstelių stebėjimas per mikroskopą, „Pepės“ atrakcionai!.. Mokinių laukė įvairios estafetės, teko išbandyti ir rankos taiklumą. Snausti nebuvo kada, nes per kiekvieną užsiėmimą reikėjo rimtai padirbėti: parodyti sumanumą, išradingumą, nuovokumą ir kūrybiškumą. Vėlyvo vakaro veiklas vainikavo diskoteka ir filmo peržiūra.

 

Visų dalyvių smagus ir nuoširdus „ačiū“ už nepamirštamas akimirkas pradinio ugdymo skyriaus vedėjai Editai Puzarienei, mokytojoms, renginio organizatorėms Rimai Lipnickaitei, Rolandai Miškūnienei, Nidai Zikienei.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.