Vaikų piešiniai ir nuotraukos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Balandžio 17 d. Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje atidaryta respublikinė piešinių ir fotografijos konkurso „Trijų spalvų istorija“ paroda, apdovanoti konkurso nugalėtojai.

„Trijų spalvų istorija“ – antrą kartą organizuojamas konkursas. Praėjusiais metais sulaukėme 400 piešinių ir fotografijų, o šiais metais konkurse dalyvavo beveik 900 dalyvių iš visos Lietuvos: Akmenės, Alytaus, Anykščių, Biržų, Jonavos, Joniškio, Kauno, Kelmės, Pakruojo, Palangos, Raseinių, Šiaulių, Šilalės, Tauragės, Telšių, Ukmergės, Vilniaus, Zarasų ir kitų vietovių. Konkurse dalyvavo vaikai ir jaunimas nuo 3 iki 19 metų, jų darbai buvo vertinami keturiose amžiaus grupėse.

Konkursu buvo siekiama atskleisti Lietuvos 100 metų istorijos išskirtinumą, skatinti ir puoselėti vaikų kūrybiškumą. Specialiai konkursui išleistomis knygelėmis ir kitomis dovanėlėmis buvo apdovanoti 6 nuotraukų konkurso ir 12 piešinių konkurso nugalėtojų.

Kviečiame aplankyti konkurso nugalėtojų parodą Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje arba pamatyti virtualią piešinių ir nuotraukų parodą Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro interneto svetainėje www.kvlc.lt.

 

Konkurso organizatoriai: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyrius.

 

Parengta pagal Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Saulutė“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.