Ar galima mokyti(s) žaidžiant? Specialistų pamokos mokytojams „Metodų mugėje ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“

Gegužės 10–11 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks nacionalinis švietimo aktualijų renginys „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“.

Tradicija tapusi „Metodų mugė“ organizuojama siekiant padėti pedagogams paįvairinti pamokas ir taip paskatinti vaikų įsitraukimą, norą mokytis, pagerinti visos klasės mokymosi pasiekimus.

Nors žaidimas – įgimtas aplinkos pažinimo ir įgūdžių lavinimo būdas, natūraliai susiliejantis su kasdiene veikla, vaikui augant jis imamas tapatinti su „nerimtu užsiėmimu“ ar „dykinėjimu“. Vis dažniau pasigirsta nuomonių, kad, sužaidybinus mokymosi procesą, gerėjančių rezultatų nereikėtų ilgai laukti.

 

Pirmoji „Metodų mugės“ diena (gegužės 10-oji) skirta pedagogams. Edukacinių, didaktinių, muzikinių, judriųjų ir lauko žaidimų erdvėse vyks apie 60 kvalifikacijos tobulinimo renginių: seminarų, kūrybinių dirbtuvių, paskaitų ir diskusijų, veiks pedagogų sukurtų metodinių priemonių paroda.

Antrąją renginio dieną (gegužės 11-ąją) vyks edukaciniai užsiėmimai ir kūrybinės dirbtuvės, skirtos šeimoms. Šią dieną visi renginiai nemokami.

 

„Metodų mugės ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“ temos – pačios įvairiausios. Specialistai dalysis žiniomis ir patirtimi apie gimtosios kalbos ar matematinių gebėjimų ugdymo per žaidimus ypatumus, atskleis, kas padeda stiprinti socialines ir emocines kompetencijas, kurti palankią klasės atmosferą, integruoti iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesusijusius dalykus.

Užsiėmimus ves praktikai – aktyvūs pedagogai, dailininkai, sportininkai, edukologai, psichologai, ugdantieji vadovai ir kiti specialistai.

 

Daugiau informacijos ir registracija – www.lvjc.lt/metodu-muge-2019/.

Pasiteirauti galima el. p. metodumuge@lvjc.lt, tel. (8 5) 205 4695.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.