Virtualus priešmokyklinukų rytmetys „Rudens spalvos“

Ieva Švėgždienė
,
Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ PUG pedagogė
Loreta Kondratavičienė
,
Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ PUG pedagogė

Spalio 6 d. Šiaulių lopšelių-darželių „Žiburėlis“ ir „Žirniukas“ priešmokyklinukai susitiko virtualiame rytmetyje „Rudens spalvos“, kuris vyko interneto telefonijos tinklu „Skype“.

Vaikai nuo prigimties smalsūs, domisi informacinėmis technologijomis, taigi pedagogėms kilo mintis surengti veiklą, kuri paskatintų ne tik bendravimą tarpusavyje, bet ir su kito darželio vaikais. Mokytojos iš anksto suruošė užduotis – vaikai mokėsi eilėraštukų, mįslių, dainelių, kūrė plakatus. Veiklos metu ugdytiniai atpažino vaisius, daržoves ir uogas, pasakojo vieni kietiems apie jų naudą, deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, šoko ir dainavo su muzikos vadove Regina; piešė lapus bei rudeninius medžius įvairiomis dailės raiškos technikomis ir priemonėmis.

Vaikai įgijo naujos patirties, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, o dalindamiesi patirtais įspūdžiais nusprendė dar ne kartą susitikti su naujais draugais virtualioje erdvėje.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.