Laimės lapių suvažiavimas

Esmeralda Butaitė, Regina Mažirimienė
,
mokytojos metodininkės

Evelinos Daciūtės knyga „Laimė yra lapė“ įkvėpė Mažeikių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų mokytojoms bendro projekto, skirto vaikų socialinių-emocinių kompetencijų ugdymui, idėją.

 

Pedagogai, organizuodami ugdomąjį procesą, kuria žaidimus ir ugdymo(si) priemones, naudoja šiuolaikinius būdus supažindinant ugdytinius su socialinio-emocinio ugdymo elementais.

Šio projekto metu vaikai, tėveliai ir mokytojai kūrė laimės istorijas, jas užrašė ir iliustravo knygoje „Mano laimė yra…“ bei pasisiuvo savo lapę. Plėsdamos vaikų socialinio-emocinio ugdymo žinias, sukurtus žaidimus ir ugdymo(si) priemones mokytojos naudoja ugdomajame procese.

 

Rugsėjo 30 d. Mažeikių senamiesčio parke mes, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ mokytojos metodininkės Esmeralda Butaitė ir Regina Mažirimienė, padedant partneriams: Mažeikių muziejui, Mažeikių r. savivaldybės viešajai bibliotekai, Mažeikių kultūros centrui ir Mažeikių r. klubui „Mano namai“, surengėme „Laimės lapių suvažiavimą“ pagal projektą „Mano laimė yra…“, skirtą paminėti mokyklų bendruomenių ir vaikų emocinės gerovės metus.

 

Vaikai susitiko su E. Daciūtės knygos „Laimė yra lapė“ pagrindine heroje. Mažeikių lopšelių-darželių: „Žilvitis“, „Saulutė“, „Buratinas“, „Bitutė“ ir „Gintarėlis“, atstovai į suvažiavimą atsinešė pačių sukurtas laimės lapes, pasidalino laimės receptais, kurie juos lydi kiekvieną dieną, susikaupę klausėsi rašytojos Evelinos Daciūtės, gyvenančios Amerikoje, vaizdo pasveikinimą.

Autorė dėkojo vaikams ir mokytojams už meilę jos knygoms, apgailestavo, kad negali dalyvauti suvažiavime, tačiau pažadėjo atvykti į Laimės lapių miestą – Mažeikius. Renginio metu visi pajautė bendrystės dvasią, kartu išgyveno nepakartojamų ir įsimintinų akimirkų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Komentarai (4)

 • Zuzana

  Puikios ir iniciatyvios pedagogės Esmeralda Butaitė ir Algita Rūdienė dar praėjusį rudenį metodiniame pedagogų renginy pristatė šį, tada dar tik planuojamą, renginį. Tad džiugu, kad jis išaugo ir sukvietė tiek daug būsimų skaitytojų ir knygų mylėtojų į didelę šventę. Aktyvus, kūrybingas, atviras, savo darbą mylintis pedagogas – džiaugsmas visai ikimokyklinukų bendruomenei. Ačiū, kad esate🤗

 • Irena

  Labai malonu matyti Jus kuriančias, bendraujančias, dalinančias gėrį ir grožį aplinkiniams. Sėkmės Jūsų darbuose, šaunuolės!!!

 • Irena

  Džiugu skaityti puikius atsiliepimus apie ,,Laimės lapių suvažiavimą” Mažeikiuose.Sėkmės Jums dirbant,laimės gyvenanr ir džiaugsmo švenčiant…Tegu Jus lydi tibulėjimas ir kūryba…Kelkite sau naujus iššūkius,nuolat judėkite pirmyn ir pasieksite neįtikėtinų rezultatų.
  Buvusi l-d,,Gintarėlis” direktirė Irena Buivydienė

 • Lina

  Super! Sveikinu, kad Lietuvoje yra nuostabių žmonių…jūs ŠAUNUOLĖS!!!