VGTU kviečia mokinius ir mokytojus į kūrybines dirbtuves

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakultetas kovo 8 d. 12 val. mokinius, mokytojus, studentus, dėstytojus ir visus, besidominčius kūrybinėmis ir pramogų industrijomis bei renginių inžinerija, kviečia dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1).

Mokiniai ir mokytojai susipažins su kūrybinių ir pramogų industrijų bei renginių inžinerijos sritimis. Kūrybinių dirbtuvių programoje laukia teorinių ir praktinių žinių kompleksas, orientuotas į jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių ir verslumo kompetencijų ugdymą.

Prof. dr. Remigijus Venckus paskaitoje-seminare „Eksperimentinė fotografija – kas tai?“ atskleis eksperimentinės fotografijos kūrimo kryptis, paaiškins ir apibrėš fotografijos ir kompiuterinės technikos eksperimentus, aptars vyraujančios šiuolaikinės eksperimentinės fotografijos tendencijas, gvildens menininkų, eksperimentuojančių su technika, estetinius sprendimus.

Remigijus Ruokis seminare-pratybose „Trumpo metro kino filmo idėjos ir turinio kūrimo pagrindai“ paaiškins, kur ieškoti istorijos temos, kaip konstruoti jos dramaturgiją, kokią komandą pasirinkti, kokią techniką naudoti ir t. t.

Doc. dr. Eglė Jaškūnienė paskaitoje-pratybose „Kaip vizualizuoti idėją?“ aptars šiuolaikinio pasaulio „kalbą“ vaizdais, reklamą ir komunikaciją socialiniuose tinkluose bei internete ir paaiškins, kaip valdyti vaizdų turinį bei formą, kaip suformuoti rišlią ir aiškią žinutę.

Prof. dr. Stanislavas Dadelo dirbtuvėse „Sporto industrijos produktų kūrimo procesai“ supažindins su sporto industrijos įtaka visuomenės ir ūkio raidai. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas sporto industrijos produktams (daiktams, informacijai, paslaugoms, renginiam, etc.) vertinti. Taip pat bus gvildenami jų gamybos ir vartojimo komunikaciniai aspektai. Klausytojai spręs uždavinius ir analizuos sporto industrijos finansavimo, rinkodaros ir kainodaros dėsningumus.

 

Būtina registracija į renginį čia. Numatoma, kad renginys truks iki 15.40 val.

 

VGTU Viešosios komunikacijos direkcijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.