Už margutį po knygutę…

Raminta Užusienienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

Didžiausia ir gražiausia pavasario šventė Velykos ne vieną priverčia atsiraitoti rankoves – paskatina susitvarkyti namus, aplinką, kurti įvairias dekoracijas gražinant viską aplink save. Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ 7 grupės ugdytiniai su dideliu noru ruošėsi ir laukė Velykų. Vaikučiai susipažino su šios šventės tradicijomis, papročiais, svarbiausia detale – margučiais. Siekiant palikti įspūdį, skiepijant bendrystės, vienybės ir pasididžiavimo savo bei kitų kūrybiniais darbais sudalyvavome konkurse „Vaikų Velykėlės“. Tai konkursas, kviečiantis švęsti „Vaikų Velykėles 2022“.

 

 

Konkurso sąlygos – pagaminti margutį, kurio aukštis – 2 m ir plotis – 1 m. Darbo apipavidalinimas ir kūrybinė laisvė nevaržoma. Atsižvelgiant į šių dienų aktualijas spalvų pasirinkimas buvo aiškus nuo pirmos akimirkos – kūrybiniame darbe vyrauja dvi spalvos (mėlyna ir geltona). Siužetinę liniją iniciavo patys vaikai – daugeliui Velykos siejasi su kiškiu, tad ir darbe jis atsispindi. Vaikai su dideliu noru štampavo, klijavo ir kūrė gražiausią margutį. Darbelį pavadino „Kiškis svajotojas“, kuris iš karto rado vietą ne tik visų mūsų širdyse, bet ir tapo svarbiausiu šių metų grupės puošybos akcentu.

 

Už kūrybinį darbelį vaikai buvo dosniai apdovanoti – gavo po knygą dovanų. Tariame didelį ačiū labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizatoriams už tokias gražias iniciatyvas.

 

„Vaikų Velykėlės“ – šventė mažam ir dideliam!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.