Trys konkurso laureatai iš Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos

Raimonda Rumbinaitė
,
Kuršėnų Lauryno Ivinskio g-jos lietuvių k. ir literatūros mokytoja

Plungės rajono savivaldybė ir kultūros centras organizavo Žemaitijos regiono vaikų ir jaunimo poezijos kūrėjų ir meninio skaitymo konkursą „Mano kraštas“, skirtą Plungės Magdeburgo teisių 230-osioms metinėms paminėti. Pasak konkurso rengėjų, konkurse dalyvavo 12–19 metų moksleiviai iš Klaipėdos, Gargždų, Tverų, Naujosios Akmenės, Skuodo, Kretingos, Telšių, Plungės ugdymo įstaigų. Jaunųjų poezijos kūrėjų konkurse dalyvavo ir trys Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai. Vyresnių mokinių kategorijoje abiturientui Arnoldui Žebrauskui skirta antroji vieta, o Pijui Milašiui, IIIGB klasės mokiniui, toje pačioje grupėje už poeziją skirta trečioji vieta. Jaunesniųjų mokinių kategorijoje I vietą laimėjo mūsų gimnazijos IGC klasės mokinė Goda Kulikauskaitė.

 

Malonu, kad rezultatai apie konkurso nugalėtojus gimnaziją pasiekė Pasaulinės poezijos dienos proga. Ačiū organizatoriams už idėją, pastangas ir mokinių skrydį į Poezijos šalį ir galimybę prisiliesti prie Žemaitijos istorijos.

 

Konkurso nugalėtojai. Iš kairės į dešinę stovi Pijus Milašius (IIIGB kl.), Goda Kulikauskaitė (IGC kl.) ir Arnoldas Žebrauskas (IVGC kl.)

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.