Integruotos projektinės veiklos

Jolanta Vaitkevičienė
,
Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 2c klasės pradinių klasių mokytoja ekspertė

Kovo mėnesį Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 2c klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Nusipiešk marškinėlius“, kurią organizavo „Švenčių miškas“. Jie pasirinko jiems patikusius paveikslėlius, kuriuos nuspalvino įprasmindami tris svarbias Lietuvos spalvas – geltoną, žalią ir raudoną – suprasdami jų reikšmę ir prasmę, kurios buvo prisimintos minint Kovo 11-osios šventę. O kadangi mūsų visų, laisvų pasaulio žmonių, širdys plaka vienu ritmu su Ukrainos žmonėmis, antrokai kūrė bendrą piešinį, kuriame vaizdavo laisvos ir nepriklausomos Lietuvos miestus, žmones, gamtą, kartu pasiųsdami į dangų Taikos balandžius su geltonai mėlynos, Ukrainos vėliavos spalvomis, nuspalvintomis širdelėmis bei mintimis „Laisvė Ukrainai!“.

 

 

Mažieji pradinių klasių mokiniai kartu su tautodailininke ir keramike Jurgita Čiplyte mokėsi naujų plastilino lipdymo technikos gudrybių bei panaudoti spageti makaronus bei „manevruojant“, tarsi važiuojant paspirtuku, nulipdyti krepšelį / lizdelį, kuriame galima rasti pavasarį sugrįžusių paukštelių kiaušinių. Tai ženklas, kad mes išties labai laukiame šventų Velykų, didžiausios pavasario šventės!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.