Šeimyninių talentų šou „Ir mes tai galim“

Gintvilė Samajauskienė
,
meninio ugdymo mokytoja metodininkė
Ingrida Zabramskienė
,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

„Tegul mūs darželis apjungia visus,

Temato visi – MES TAI GALIM!“

 

Sausio 24-osios vakarą Šakių r. Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Eglutė“ vyko šeimyninių talentų šou „Ir mes tai galim“. Šis renginys mūsų darželyje organizuojamas kas antrus metus. Šiemet jis vyko jau ketvirtąjį kartą. Karantino metu šis šou buvo perkeltas į virtualią erdvę ir organizuotas nuotoliniu būdu. Renginio tikslas – ne tik atskleisti talentus, bet ir parodyti, kaip vaikas įdomiai ir prasmingai gali leisti laisvalaikį savo artimiausių žmonių apsuptyje.

 

Kaip kilo idėja organizuoti būtent tokį renginį? Paprasčiausiai norėjome paneigti mitą, kad šiuolaikiniai tėveliai su savo mažamečiais vaikais per dieną tebendrauja 7 minutes. Tikėjome, kad mūsų darželio šeimos savo artimoje aplinkoje atranda įvairiausių veiklų ir būdų, kaip įdomiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį su savo atžalomis. Rezultatai pranoko visus lūkesčius! Aišku, daugelį reikėjo asmeniškai paskatinti ir padrąsinti, kad išdrįstų pasirodyti viešai.

Atskleisti savo gebėjimus ir kartu su savo vaiku atskleisti juos kitiems nėra taip lengva, todėl smagu pasidžiaugti, kad drąsių tėvelių, močiučių ir kitų mūsų darželio vaikučių giminaičių visgi atsirado nemažai.

Save išreikšti dalyviai galėjo dainuodami, grodami, šokdami, deklamuodami, vaidindami, demonstruodami madas ir netgi rodydami savo kulinarinius sugebėjimus. Buvome maloniai nustebinti, kokiomis įvairiomis veiklomis namuose užsiima šeimos.

 

Smagu, kad į darželio mokytojų iniciatyvą atsiliepė aštuonios šeimos. Juk viena – su vaiku dainuoti, vaidinti, sportuoti, šokti, siūti, kepti savo namuose, o visai kas kita – visa tai parodyti scenoje, perteikiant kaip išbaigtą numerį su šou elementais.

Muzikinis darželio vaikučių sveikinimas

Mamos Giletos ir dukros Valdonės muzikinis duetas. Jos buvo ir viso renginio vedėjos (daina „Žibintas“)

Mamos Monikos ir dukryčių Iglės ir Evos kulinariniai gebėjimai

Pusbrolio Aivaro ir pusseserių Viltės, Žemynos, Urtės, Amelijos kvintetas (daina „Besmegeniai“)

Lauryno ir sesutės Urtės kartu su tėveliais ir močiute sekama pasaka „Paršiukai“

Jonuko ir sesės Emilijos sportinis šokis

Madų šou, kurį demonstravo mamytės Aurelija ir Paulina su savo vaikučiais Žemyna, Aivaru, Vakare ir Ariele (drabužiai siūti iš vaikų piešinių)

Siuvimo paslapčių atskleidimas, kurį pademonstravo Austėja su savo mama Vilma

Dalyvių finalinė daina

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Valda

    Džiaugiuosi gražiu renginiu, žaviuosi dalyvių ir organizatorių kūrybiškumu, energija ir iniciatyvumu. Didelis AČIŪ toms, kurios gereravo renginio idėją ir leido atsiskleisti šeimų talentams.