Saugios gyvensenos akcija „Būk saugus, mokiny“

Jurgita Žukauskienė
,
Šiaulių „Saulės“ prad. m-klos mokytoja

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla aktyviai įsitraukė veikti saugios gyvensenos prevencinėje akcijoje „Būk saugus, mokiny“.

 

Vasario 9 dienos popietę, 2a klasės mokiniai susitiko su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniąja inspektore Živile Tarvydaite.

 

Pareigūnė papasakojo mokiniams, kodėl svarbu laikytis priešgaisrinės saugos reikalavimų, kas gali nutikti netinkamai elgiantis su ugnimi, elektros prietaisais, įvairiomis degiomis medžiagomis. Vaikai sužinojo, kam ir kokiu numeriu skambinti, jei kiltų gaisras ar įvyktų kita nelaimė. Mažieji smalsuoliai susidomėję žiūrėjo animacinį filmuką apie saugų elgesį prie vandens ir vandenyje, iškylaujant gamtoje.

 

Džiaugiamės galėdami dalyvauti šioje akcijoje, nes vaikai sužino daug naudingos ir įdomios informacijos, mokosi atsargiai naudotis buities prietaisais, sužino, į ką gali kreiptis pagalbos, ištikus nelaimei.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.