Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Daukanto stiprybė – dabarčiai“

Spalis Kretingos Simono Daukanto progimnazijoje, kaip ir kiekvienais metais, buvo skirtas prisiminti, paminėti ir įprasminti mokinių veiklomis Simono Daukanto, istoriko, rašytojo, švietėjo, atminimą. Nuotoliniu būdu vyko ugdymo dienos ir konkursai.

 

Norime pasidžiaugti respublikinio 5–6 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Daukanto stiprybė – dabarčiai“ rezultatais. Šio konkurso tikslas – skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius ir Simono Daukanto asmenybę, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą, ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą interpretuojant Simono Daukanto kūrybos elementus šiuolaikiškai. Išrinkti keturi laureatai. I vieta skirta Austėjai Kaulickytei, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos mokinei, II vieta – Džiugui Krasauskui, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokiniui.

 

III vietos – Sofijai Zabotkaitei, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos atstovei, ir Gabijai Kačinskytei, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos mokinei. Nominacija už Simono Daukanto portreto įamžinimą skirta Sofijai Pavolytei, Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos mokinei. Visi laureatai bus apdovanoti Kretingos Simono Daukanto progimnazijos padėkos raštais ir dovanomis.

 

Darbus vertino ne tik vertinimo komisija, bet ir žiūrovai. Specialiuoju prizu bus apdovanotas vienas iš konkurso laureatų, kurį išrinks balsuodami žiūrovai. Sekite informaciją Simono Daukanto progimnazijos „Facebook“ paskyroje.

 

Kretingos Simono Daukanto progimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.