Respublikinis jaunimo muzikos grupių festivalis „Sound of art“

Laura Dudnikienė

Balandžio 5 dieną Šiaulių kultūros centro salėje „Maksas“ vyko respublikinis jaunimo muzikos grupių festivalis „Sound of art“. Festivalyje dalyvavo daug muzikalaus jaunimo iš gimnazijų, meno mokyklų, muzikos mokyklų, kultūros centrų. Skambėjo ir akademinės muzikos ir pop, rock, hard rock stiliaus muzika. Džiugu, kad pavyko apjungti į vieną renginį skirtingų stilių ir žanrų muzikos atlikėjų grupes. Jaunimo grupės atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Mažeikių, Kaišiadorių, Nemenčinės, Utenos, Kuršėnų, Radviliškio, Pasvalio ir Šiaulių.

 

 

Festivalio dalyvių pasirodymus stebėjo profesionalūs muzikantai: Gintas Gascevičius, Aušra Kardašienė, Gediminas Fursalovas, kurie renginio pabaigoje skyrė festivalio dalyviams nominacijas ir kelis specialius prizus.

 

Festivalį organizavo Šiaulių menų mokykla ir muzikos studijos „En-den-du“ vadovės Stanislava Rusevičienė ir Laura Dudnikienė.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.