Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija pripažinta „Skaitmenine mokykla“

Jau kelerius metus Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija dalyvauja „Erasmus+“ projekte „SELFIE – Skaitmeninių mokyklų apdovanojimai“ (angl. SELFIE – Digital Schools Awards“). Tai verslo remiama Europos švietimo iniciatyva, kuri siekia padėti ugdymo įstaigoms integruoti skaitmenines technologijas į mokymo programas, pripažinti jų gerąją patirtį, skatina, pripažįsta ir apdovanoja veiksmingą skaitmeninių mokymosi technologijų naudojimą mokyklose.

 

Šiuo projektu siekiama kurti ir plėtoti įvairiapusišką ir inovatyvų technologijų mokymą. „A-SELFIE“ programa kelia net tris tikslus: remtis jau reikšminga mokyklų pažanga skaitmeninio mokymo(si) srityje ir skatinti jas siekti tolesnio tobulėjimo; atkreipti dėmesį į įgytą skaitmeninio švietimo praktiką dalyvaujančiose mokyklose; pripažinti tų mokyklų, kurios baigia programą, pasiekimus. Projektą įgyvendina Lietuva, Slovėnija, Serbija, Airija ir Škotija, t. y., daugiau nei 850000 jaunų žmonių!

 

 

Per visus veiklos metus Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija šiame projekte padarė didelę pažangą ir buvo įvertinta ne vienu tarptautiniu apdovanojimu. Už puikiai vykdomą veiklą progimnazija gavo nacionaliniu mastu pripažintą „Skaitmeninių mokyklų apdovanojimą“ (angl. „Digital Schools Awards“). Išskirtinis progimnazijos įdirbis lyderystės, mokinių skaitmeninės kompetencijos ir STEAM veikloje buvo įvertintas tarptautiniu mastu. Vinco Kudirkos progimnazija tapo viena iš pirmųjų mokyklų Europoje, kuriai suteiktas naujas prestižinis apdovanojimas – AWARDS4SELFIE. Taigi nuo šiol mūsų progimnazija yra Mentorių mokykla naujoje Skaitmeninės Akademijos platformoje ir savo žiniomis padės tobulėti kitoms SELFIE tinklo mokykloms.

 

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.