Projekto „Zero Waste – Our Taste“ dalyvių susitikimas Čekijoje

Simona Mikalauskienė
,
projekto koordinatorė Lietuvoje

Kauno r. Raudondvario gimnazijos mokiniai (A. Velžys, K. Kamantauskaitė, I. Mačiulytė, A. Staniulytė ir G. Augonytė) ir mokytojai (aš, S. Mikalauskienė, ir G. Daugėla) spalio 3–7 d. dalyvavo „Erasmus+“ projekto „Zero Waste – Our Taste“ dalyvių susitikime Čekijoje.

 

Čia dalyviai žiūrėjo ir aptarė mokinių sukurtus reklaminius filmukus tema „Tausokime aplinką“, gamino nuotraukų rėmelius iš atliekų, patiekalus iš maisto likučių. Vieną popietę praleido atliekų parke, kuriame stebėjo atliekų rūšiavimo ir perdirbimo procesus, grožėjosi unikaliomis skulptūromis, sukurtomis iš įvairaus tipo atliekų. Visi susitikimo dalyviai aplankė Čekijos miestelį Veselį ir jo merą, pramogavo piknike ir smagiai leido laiką su naujais draugais ir jų šeimomis. Projekto koordinatoriai aptarė įvykdytas ir būsimas projekto veiklas, susipažino su Čekijos švietimo sistema ir mokyklomis.

 

 

„Erasmus+“ projektai yra neįkainojama patirtis vaikams, nes tai puiki galimybė ne tik pažinti kitą kultūrą ir šalį, bet ir save.

 

„Erasmus+“ projektas „Zero Waste – Our Taste“ (Nr. 2020-1-CZ01-KA229-078179_6).

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.