Projekto „Finansinių ir verslumo įgūdžių lavinimas ugdant aktyvų pilietį“ partnerių baigiamasis nuotolinis susitikimas Kroatijoje

Diana Šaltienė
,
projekto koordinatorė

Birželio 7–11 d. vyko Daruvar ekonomikos ir turizmo mokyklos organizuojamas šešių šalių baigiamasis virtualus „Erasmus +“ KA2 projekto „Finansinių ir verslumo įgūdžių lavinimas ugdant aktyvų pilietį“ (FESAC) dalyvių susitikimas. Šiame mobilume dalyvavo Rokiškio r. Pandėlio gimnazijos anglų kalbos mokytojai Diana Šaltienė, Kristina Ruzienė, Valdemaras Ražinskas, taip pat rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova bei I–IIIg kl. mokiniai: Gabija Dovydėnaitė, Kamilė Kučinskaitė, Goda Ikamaitė, Emilija Greviškytė ir Arminas Zinkauskas.

 

Susitikimo metu visų šalių mokiniai buvo įtraukti į tiriamąsias veiklas susijusias su fondų birža ir kripto valiutomis bei pristatė pranešimą tema „Draudimo paslaugos“. Taip pat žaidė virtualius  finansinio lavinimo žaidimus, kurių metu išmoko angliškų frazeologizmų bei patobulino savo žinias ir įgūdžius.

 

Šio vizito metu mokytojai ir mokiniai virtualiai buvo supažindinti ir su vertingu kultūriniu bei istoriniu paveldu. Nuotoliniu būdu Kroatijos mokiniai pristatė savo mokyklą, miestą bei šalį, įtraukė visus dalyvius į tarptautinį „Kahoot“ žaidimą apie Kroatiją ir jos kultūrą, taip pat išmokė pagrindinių kroatų kalbos frazių. Tarptautinė mokytojų grupė apžvelgė projekto rezultatus ir sukurtus projekto produktus: finansinių terminų žodyną bei finansinių veiklų virtualią knygą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.