Programos „Erasmus+“ projektas „Būk mano gidu“

D. Albrechtienė
,
projekto koordinatorė 

2020 metų rugsėjo 1 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje prasidėjo programos „Erasmus+“ mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Būk mano gidu“. Projekto, kuriame bendradarbiauja šešios mokyklos iš Graikijos, Turkijos, Bulgarijos, Slovakijos, Portugalijos ir Lietuvos, tikslas – didinti mokinių žinias ir susidomėjimą kultūriniu šalių paveldu, ugdyti kultūrinį bei tarpkultūrinį sąmoningumą.

 

2022 m. gegužės 22–28 dienomis šaltiniečių mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo trumpalaikiuose mokymo ir mokymosi mainuose Slovakijos Skalite miesto Šv. Andrėjaus Svorados ir Benedikto pagrindinėje mokykloje.

 

 

Susitikimo metu mokiniai ir mokytojai dalyvavo įvairiose veiklose ir išvykose, suteikiančiose galimybę susipažinti su Slovakijos kultūra, istorija, papročiais bei pasigrožėti gamta. Darbinės sesijos metu buvo aptartos tolimesnės veiklos, veiklų sklaida, susitarta dėl vizito į Bulgariją.

 

Kelionė į Slovakiją, kaip ir visos kitos projekto veiklos, buvo finansuota iš Europos Sąjungos programos „Erasmus+”.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.