Pramoga „Žibintų šventė – džiugus Kalėdų laukimas“

Evelina Rajunčienė
,
Kėdainių l.-d. „Puriena“ mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Kai sniegas nukloja žemę ir rudenėlis atsisveikina, užleisdamas vietą žiemai, sužiba paslaptingi žibintai. Dienos šviesos šiuo metų laiku jau mažiau, o reikia nušviesti kelią geriems darbams, pasakų herojams, stebuklų kūrėjams. Kas daugiau, jei ne žibintų šviesos, tai atspindės. Lapkričio 30 d., paskutinę rudens dieną, Nykštukas (mokytoja Evelina Rajunčienė) ir Olafas (mokytoja Nijolė Satkauskienė) sukvietė Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“ bendruomenę į pramogą „Žibintų šventė – džiugus Kalėdų laukimas“.

 

Grupių mokytos su ugdytiniais atsinešė sukurtus žibintus, kurie ir po šventės džiugina ir šildo „Purienos“ namus. Visiems susirinkusiems buvo parodyta šešėlių teatro pasaka „Pasaka apie žibintą“. Ir maži, ir dideli pasaką stebėjo lauke, savo sukurtais žibintais padėjo nykštukui surasti šviečiantį žibintą. Pabaigoje linksmieji personažai įteikė grupių atstovams dovanėles už aktyvų dalyvavimą gamtosauginėje veikloje. Pasigrožėti žibintų įvairove ir pasisemti idėjų gali kiekvienas. Jie saugo mūsų žaliaskares eglutes. Jaukių ir šiltų akimirkų.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.