Pailgintose grupėse kaip bitutės dūzgė senamiestukai

Pagaliau atėjo ilgai lauktas pavasaris ir nors saulutė nelepino savo šiluma, Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos vaikai pailgintose grupėse dūzgė kaip bitutės. Gerai nusiteikę mokiniai kibo į pavasarinius darbus: pasitikdami 40-ies paukščių dieną jie susipažino su parskrendančiais paukšteliais, gamino jų karūnėles, sprendė kryžiažodžius, klausėsi ir mokėsi mėgdžioti giesmininkų balsus, lipdė ir kartu su Alytaus profesinio rengimo centro darbuotojais gamino įdomius inkilėlius grįžtantiems sparnuočiams. Vyresnieji senamiestukai kartu su Alytaus miesto mokiniais ir gamtosaugininkais kabino paukščiams naujus namus prie Dailidės ežerėlio.

 

 

 

Verbų sekmadieniui iš įvairių žalumynų, sausų gėlyčių ir šakelių rišo puikias dzūkiškas verbas, kuriomis apdovanojo mokyklos bendruomenę.

 

Velykų stalui kūrė įvairias dekoracijas, darė linksmus kiškučius ir krepšelius, dekupažo technika margino kiaušinius. Smagiai bendradarbiaudami ir pagelbėdami vieni kitiems vaikai stengėsi kruopščiai pagaminti dekoracijas, kurios papuošė mokyklos erdves ir visai bendruomenei sukūrė švenčių laukimo nuotaiką.

 

Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos pailgintų grupių auklėtojos

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.