Nuotolinių pamokų paįvairinimui – Finansų instituto ištekliai

Pastarieji mėnesiai buvo nelengvi visiems, o iš mokytojų jie pareikalavo ypatingų pastangų, kūrybingumo ir gebėjimo greitai atrasti naujų mokymo bei informacijos perteikimo formų. „Swedbank“ Finansų institutas stengiasi sukurti kuo daugiau naudingo turinio, kad drauge su mokytojais galėtų prisidėti prie vis geresnio mūsų ateities kartų finansinio raštingumo.

 

Dar neatradusius Finansų instituto kuriamo turinio kviečiame susipažinti su naujausiais bei laiko jau patikrintais ištekliais. Pradinių klasių mokytojams ir mokinukams smagių finansinių pamokų padės išmokti „Pamokos kitaip. Mažiesiems“. Čia laukia pasakojimai, susiję su pinigų istorija, Europos Sąjungos valiuta euru bei taupymu.

Apie nuotolinį mokymą ir naudingus resursus internete, tai, kaip apie finansus kalbėti su pradinukais, ir dar daugiau paskaityti galėsite trečiajame leidinio „Ekonomikos klasė“ numeryje.

Vyresniųjų klasių moksleivius Finansų laboratorija kviečia pasitikrinti žinias apie ekonomiką ir verslumą. Tam sukūrėme du protmūšius, kurių vieną rasite čia, o kitas jūsų laukia čia.

 

Apie finansus su vaikais reikia kalbėtis nuo mažens, tačiau žinių, kaip ir apie ką kalbėtis, viešojoje erdvėje nėra daug. Todėl drauge su šauniu trijų vaikų tėčiu Simonu Urbonu kuriame knygelę, kuri padės tėvams, seneliams ir pradinių klasių mokytojams smagiai ir įdomiai pažinti finansų pasaulį. Susipažinkite su Gilučių šeima ir pirma jos istorija.

 

Na, o 6–12 klasių moksleivių klases kviečiame registruotis į virtualias „Pamokas kitaip“. Jas du kartus per dieną tiesiogiai iš Finansų laboratorijos planuojama transliuoti antradieniais, trečiadieniais bei ketvirtadieniais iki 2020 m. birželio 19 d. Registruoti klases galite čia.

 

Dar daugiau naudingos informacijos ir būdų papildyti pamokas rasite adresu www.finansulaboratorija.lt.

„Swedbank“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras