Merginoms, galvojančioms apie savo karjerą

Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas balandžio 25 d. kviečia 9–12 klasių merginas į renginį „Digital Girls: rock IT on“.

Tai jau antrus metus organizuojamas renginys vyresniųjų klasių mokinėms ir neseniai mokyklą baigusioms merginoms, galvojančioms apie savo karjerą, nebijančioms kelti sau iššūkių ir įdarbinti savo talentų, mylinčioms technologijas ir nekreipiančioms dėmesio į stereotipus. Šiais metais keliamas klausimas – kaip daryti poveikį savo karjerai? Norint į jį atsakyti į pagalbą kviečiama nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė ir moterys, glaudžiai siejančios savo karjeras su technologijomis: „Devbridge Group“ testavimo inžinierė Auksė Žirgulė, „Devbridge Group“ jaunesnioji testavimo inžinierė Roberta Milašauskaitė, mokytoja ekspertė, „Apple“ profesinio tobulinimo konsultantė Staselė Riškienė ir Justina Liaukevičiūtė iš „Poppri“.

 

Dalyvių lauks ne tik motyvuojanti diskusija, bet ir įdomios veiklos, prizai, kuriuos bus galima laimėti protų mūšyje.

Registracija čia.

Daugiau informacijos apie renginį svetainėje http://digitalgirls.lt/.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.