Mažoji antrokų klasės konferencija

Danguolė Tumėnienė
,
Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė

Lapkričio 4 d. Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos 2b klasėje vyko mažoji klasės konferencija „Baltijos jūros augalai“. Jai antrokai ruošėsi labai atsakingai ir noriai. Daugiau nei tris savaites rinko informaciją, piešė, iliustravo ir net su tėvelių pagalba kūrė interaktyvius pristatymus. Konferencijoje pirmuosius savo pranešimus skaitė visi 23 klasės mokiniai. O kokie spalvingi, įvairūs buvo mokinių pristatymai. Visiems tai buvo įdomi ir naudinga patirtis kaip pasidalinti žiniomis su klasės draugais. Svarbus konferencijos momentas kiekvienam pranešėjui buvo išbandyti save kalbant, pasakojant ir net diskutuojant. Konferencijos pabaigoje vyko diskusijos „Ką sužinojau naujo?“, „Kas sudomino ir kodėl?“, „Kokią naujieną parnešiu namo?“.

 

Gera buvo stebėti ir pranešėjus, ir klausytojus, kartu dalyvauti mokinių diskusijose. Tokia veikla, pamokos kitaip, augina mokinius kaip asmenybes, skatina mokytis vieniems iš kitų. Augame kaip asmenybės augindami vieni kitus.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.