Mano šeima – namai

Paskutinę vasario savaitę Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 3b klasėje vyko integruotos anglų kalbos, pasaulio pažinimo, dailės IKT, dailės ir technologijų, lietuvių kalbos, matematikos, muzikos pamokos su STEAM veikla „Mano šeima – namai“. Dailės ir technologijų pamokos metu vaikai piešė savo šeimos portretą, darė darbelį „Tėčio ar mamos šukuosena“; dailės IKT pamokoje kompiuteriu rašė diktantą apie šeimą, įklijavo kompiuteriu nupieštą šeimos piešinuką; anglų kalbos pamokoje, demonstruodami savo šeimos piešinį, papasakojo apie šeimą angliškai; pasaulio pažinimo pamokoje vaikai braižė savo kambario planą; iš šiaudelių pastatė įvairių geometrinių formų namus (STEAM veikla); per lietuvių kalbos pamoką rašė draugui laišką apie savo šeimą; rinko gražiausius būdvardžius, apibūdinančius brangius žmones (mamą, tėtį, brolį, sesę); atliko namų darbus – kartu su namiškiais pagamino savo namų kambario maketą (STEAM veikla) bei atliko matematikos užduotį – išmatavo savo kambario ilgį ir plotą ir apskaičiavo kambario perimetrą; taip pat padarė nuotraukų – kaip leidžia laiką su šeima, kokius žaidimus žaidžia su šeimos nariais.

 

Pasibaigus integruotų pamokų ciklui, mokinių refleksijose vyravo žodis „šeima“. Vaikams pats geriausias laisvalaikis – būti kartu su šeimos nariais, žaisti, smagu ir kitiems pasakoti apie šeimą. Akivaizdu, kad vaikai tikrai brangina savo šeimas, vertina laiką, praleistą su namiškiais.

Kviečiame pasižiūrėti pamokų akimirkas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.