Magiška naktis Kauno r. Neveronių gimnazijoje

Rudeniškai vėsus spalio 14-osios vakaro dangus nusidažė ryškiausiomis spalvomis. Įvairiaspalviai lazeriai nušvietė Kauno r. Neveronių gimnazijos prieigas, nuspalvino mokyklos pastato sienas ir apstulbino visus žiūrovus. Šį neįtikėtinai nuostabų reginį gimnazijai padovanojo 6a klasės mokinės Kornelijos Kudulytės tėveliai. Beveik pusvalandį trukusią žavingą šviesų ir garsų fiestą vainikavo kurtinantys 6a, 6b ir Ia gimnazijos klasių mokinių ir jų tėvelių garsūs „Ačiū“. Tokiu įspūdingu reginiu prasidėjo bendras šeštokų ir devintokų renginys „Nakvynė mokykloje“, kurio šūkis „Bendravimas pozityviai komunikuojant“.

 

 

Ia klasės mokiniai pakvietė šeštokus į orientacinį žaidimą „Išgelbėk draugą“. Jie surengė jaunesnių draugų „pagrobimus“ ir organizavo jų „gelbėjimo operacijas“. Per tris etapus buvo išvaduoti visi „pagrobtieji“, o tokio aktyvaus „naktinėjimo“ dalyviai-gelbėtojai patobulino planavimo, orientavimosi tamsoje ir komandinio darbo įgūdžius. Ir nors adrenalinas liejosi per kraštus, renginį stebėję tėveliai ir mokytojai buvo sužavėti vaikų susikaupimu, entuziazmu ir užsidegimu, gelbėjant jaunesniuosius ir atliekant patikėtas užduotis.

 

Po aktyvios veiklos laukė „ramus“ poilsis prie televizoriaus ekrano. Tiesioginės krepšinio varžybų transliacijos metu jaunieji krepšinio aistruoliai stebėjo savo mylimos komandos žaidimą. Nors ir labai nuliūdę dėl patirto pralaimėjimo, bet, išeikvoję tiek daug energijos palaikydami „Žalgirio“ siekį nugalėti, o, be to, dar ir išalkę po aktyvaus poilsio gryname ore, devintokai pasirūpino gardžia vakariene. Ant stalo puikavosi įvairiausi užkandžiai, o pagrindiniu patiekalu tapo karšti sumuštiniai, kuriuos atskirose patalpose gamino mergaičių ir berniukų komandos.

 

Pasistiprinę Ia klasės mokiniai suorganizavo debatus, kurių metu buvo diskutuojama šiuo neramiu laikotarpiu visuomenei aktualiomis temomis: narkotikai, nusikaltimai, bausmės… Vėliau sporto salėje vyko krepšinio varžybos, sienas drebino gerbėjų ir aistruolių balsai, palaikantys savo komandą.

 

Linksmiausia naktinio renginio dalimi tapo diskoteka ir ją paįvairinantis karaokės šou, kurį savo jaunesniems draugams suorganizavo devintokai. Skambant tiek jau klasika tapusiems, tiek ir naujesniems hitams, visi šokėjai ir dainininkai negailėjo jėgų ir energijos. Nuo vedėjų Arnoldo ir Mato „užvestų“ dalyvių balsų ir juoko drebėjo net gimnazijos langai. Ošė adrenalino vandenynas.

 

Kad ir kaip visi buvo pavargę, tą naktį mažai kuris miegojo. Visus subūrė draugiškas bendravimas, įdomūs pašnekesiai, istorijų pasakojimai. O ankstyvą rytą visi mokiniai susitvarkė savo daiktus, kabinetus ir kitas erdves. Tarsi šios magiškos „Nakties mokykloje“ nebuvo…

 

Ačiū gimnazijos vadovybei už suteiktas priemones, erdves, įrangą ir galimybę mokiniams puikiai praleisti laiką, atrandant naujus draugus, įgyjant naujos patirties ir geriau pažįstant save. Šeštokai labai dėkingi Ia klasės gimnazistams už draugiškumą ir idėjas įdomioms veikloms, kurios sukuria glaudų bendradarbiavimą su vyresniaisiais. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą ir staigmeną, surengiant įspūdingą „Lazerių šou“, kuris ne tik paliko gražų įspūdį, bet ir suteikė žinių apie šviesos ir muzikos bei šiuolaikinių technologijų ryšį.

 

Savo ugdytiniais didžiuojasi Ia klasės vadovė Jūratė Pilsudskienė ir 6a bei 6b klasės vadovės Rasa Šimatienė, Laima Pyragienė.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras