Kiekvieną savaitę nuotoliniuose ministerijos seminaruose aptariami savivaldybėms ir mokykloms rūpimi klausimai

Balandžio 6–9 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Nacionalinė švietimo agentūra organizuoja 15 nuotolinių seminarų įvairių dalykų mokytojams ir kitiems pedagoginiams darbuotojams. Mokytojai virtualiuose mokytojų kambariuose susiburs su savo dalyko kolegomis iš visos Lietuvos, dalinsis nuotolinio ugdymo patirtimi ir aptars rūpimus klausimus.

 

Užsiregistruoti į virtualius mokytojų kambarius galima dieną prieš renginį Nacionalinės švietimo agentūros interneto puslapyje.

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija konsultacinius vaizdo seminarus su švietimo ir akademine bendruomene organizuoja periodiškai. Paskelbus karantiną buvo surengtas nuotolinis posėdis su Lietuvos universitetų rektoriais. Surengtos penkios vaizdo konferencijos profesinių mokyklų vadovams, pavaduotojams.

 

Nuo kovo pabaigos ministerija yra surengusi 19 nuotolinių seminarų savivaldybėms, mokyklų vadovams, mokytojams, ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo pedagogams.

 

Savaitgalį įvyko seminaras specialiosioms mokykloms, nuotoliniame seminare panoro dalyvauti apie 50 šių mokyklų atstovų. Pasitarime aptartos specialiųjų mokyklų aktualijos dirbant nuotoliniu būdu, savo praktika, atrastomis naujomis galimybėmis pasidalino Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kauno Prano Daunio ugdymo centro vadovai, specialistai, tėvai.

 

Šią savaitę taip pat numatytos nuotolinės konsultacijos savivaldybėms ir mokyklų vadovams.

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.