„Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus II“

Aurelija Dirginčienė
,
pradinių klasių mokytoja

Vasario 23 d. įvyko Lietuvos pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija „Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus“. Tai antroji konferencija, apjungusi 73 dalyvius – 45 mokinius ir jų mokytojus.

 

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos organizuotoje konferencijoje dalyvavo svečiai iš Panevėžio, Kretingos, Radviliškio, Raseinių miesto bei rajono, Vilniaus, Kauno, Joniškio, Tauragės, Alytaus, Šiaulių rajono ir miesto mokyklų.

 

Renginį daina pradėjo solistė Fausta Burškytė (mokyt. Loreta Stankuvienė). Dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Rita Tamašauskienė, linkėdama mokiniams dalintis, sužinoti, patirti.

 

Konferencijos metu pradinukai dalinosi patirtimi, kaip augino pupas, druskos kristalus, statė 3D namus. Vaikai demonstravo, kaip susidaro vandens apytakos ratas, atliko mokslinius bandymus su oru, vandeniu, sniegu, net aiškinosi, kokios yra COVID-19 pasekmės klasėje.

 

Antroje konferencijos dalyje diskutavo mokytojai. Pedagogai džiaugėsi naujomis patirtimis, idėjomis, susipažino, kaip dirba Šiaulių Gegužių progimnazijos mokytoja A. Adomaitienė, kuri pristatė savo klasėje atliktas STEAM*ines veiklas.

 

Pedagogės džiaugėsi galimybe mokytis vienai iš kitos. „Juventos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Dauliuvienė pastebėjo, kad jau antrąkart vykstanti konferencija neliko be atgarsio, kad tai reikalingas ir naudingas renginys, skatinantis bendrauti ir bendradarbiauti Lietuvos pedagogus, dėkojo mokyklos komandai (vad. Diana Kontrimienė) už įdėtą darbą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.