Juliaus Janonio gimnazijoje vėl įteiktos Kazimiero Butkaus stipendijos

Spalio 15 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje šių metų abiturientams buvo įteiktos Australijos lietuvio Kazimiero Butkaus stipendijos. Jau nuo 2001 m., vykdydama K. Butkaus valią, gimnazija iš rėmėjo fondo skiria stipendijas studentams – gimnazijos abiturientams. Stipendijos dydis – 2 tūkst. eurų per metus, ji skiriama bakalauro studijoms Lietuvoje. Šiais metais įteiktos stipendijos 26 studentams – mūsų gimnazijos buvusiems mokiniams. Sutartis pasirašė šeši I kurso studentai ir jų tėveliai.

Gimnazijos direktorius Saulius Vaivada palinkėjo bendradarbiauti su gimnazija, pristatant savo studijų programas, karjeros pasirinkimo ar kitomis temomis. Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Daiva Gedminienė priminė sutartyje numatytas sąlygas, palinkėjo ateityje tęsti gražius rėmėjo darbus ir padėti jauniems žmonėms įgyvendinti savo svajones. Po stipendijų įteikimo gimnazistams surengta ekskursija po atsinaujinusią gimnaziją.

 

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.