Edukacinių idėjų mugė 2020 „Vaikystė, turinti nuotykių skonį“

Ar pamenate, kuo Jums kvepėjo vaikystė? Neatrastais džiaugsmais, pavasarėjančių pievų balomis, nelytėtais objektais ir daugybe džiugesio…

 

Jau trečiąjį kartą Druskininkų savivaldybė, Druskininkų švietimo centras, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija, Lietuvos ikimokyklinių įstaigų vadovų asociacija, Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ ir Druskininkų lopšelis-darželis „Bitutė“ kviečia visus ikimokyklinių įstaigų vadovus ir pavaduotojus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus ir vaiko gerovės specialistus, padėjėjas į Respublikinę ikimokyklinių įstaigų edukacinių idėjų mugę „Vaikystė, turinti nuotykių skonį“, kuri vyks balandžio 17 d. Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje (Ateities g. 13). Jūs turėsite galimybę matyti atviras veiklas, susipažinti su edukacinėmis priemonėmis gamintomis pačių ugdytojų, dalyvauti diskusijose, sužinoti, kas iš tiesų yra tyrinėjimas. Jūsų lauks organizatorių staigmenos ir žydinčių narcizų pieva.

 

Renginio kaina: 20 Eur (mokėjimai tik pavedimu (galima mokymo lėšomis), išduodami akredituoto švietimo centro pažymėjimai.

Registracija čia (ir dalyviams, ir klausytojams).

Visi klausimai: el. paštu mugedruskininkai@gmail.com arba tel. 8 610 38400 (Lina), 8 620 89046 (Saulė).

Informaciniai rėmėjai: www.svietimonaujienos.ltwww.ikimokyklinis.lt.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.