Draugystės tiltas nutiestas!

Aurika Papievienė
,
mokytoja

Dažniausiai nustebina, pradžiugina ir suteikia motyvacijos dalykai, kurie yra nepamatuojami jokiais pasaulio matais. Projekto „Kūrybinės jungtys“ metu mokytojų klubo nariai iš Klaipėdos rajono Kretingalės pagrindinės mokyklos ir Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos susibičiuliavo ir užmezgė draugystę.

 

Birželio 2 d. Vilniuje įvyko pirmoji Kretingalės pradinukų ir žemyniečių pažintis. Mūsų mokyklos 2–4 klasių mokiniai dalyvavo pamokose ir kūrybinėse dirbtuvėse, kurias vedė „Žemynos“ gimnazistai. Užsiėmimuose kretingališkiai nėrė į vandens dugną, tyrinėjo planetas, kūrė pasakas, mokėsi anglų kalbos teminių žodžių, įtvirtino žinias žaisdami, kurdami, šokdami. Kūrybinių dirbtuvių metu stebėjo „Žemynos“ gimnazijos 1E klasės mokinių sukurtą etiudą „Menas mūsų, o nuotaka velnio“, susipažino su teatro grimo istorija.

 

 

Birželio 14 d. svečius iš Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos pasitikome Kretingalėje. Miestelio Kultūros centre integruotų literatūros ir teatro klasių antrokai ir trečiokai pristatė du spektaklius: 2F klasė scenoje kūrė J. Grušo tragikomedijos „Meilė, džiazas ir velnias” inscenizaciją, trečiokai nukėlė į A. Huxley „Puikų naują pasaulį”. Po pasirodymo svečiai su mūsų mokyklos mokiniais dalyvavo estafetėse ir sportinėse varžybose.

 

Džiaugiamės, kad užsimezgęs ryšys tarp Kretingalės pagrindinės mokyklos bei Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos mokytojų padėjo nutiesti draugystės tiltą ir tarp mokinių. Smagu priklausyti kuriančių žmonių bendruomenei! Nekantriai laukiame tęsinio!!!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.