„Bitučių” grupėje kvepia Kalėdomis

Natalija Zabolevičienė
,
Vilniaus l.-d. „Atžalėlės“ mokytoja metodininkė

Nepaisant to, kad iki Kalėdų liko visai nedaug laiko, labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad lopšelyje darželyje „Atžalėlės“, „Bitučių“ grupėje yra tėvelių, kurie rado laiko ir šventiška nuotaika pasidalino su grupės vaikais ir mokytojais. Esu labai dėkinga, kad Lukrecijos mama sugalvojo edukacinę veiklą, kuri leido vaikams dar labiau įsijausti į stebuklingą Kalėdų laukimo atmosferą. Vaikai turėjo galimybę savo rankomis sukurti imbierinius kalėdinius namelius. Vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet ir mokėsi bendradarbiauti, dalintis, lavino kūrybiškumą ir kt.

 

Nieko nėra mano akimis nuostabesnio, kai patys tėveliai rodo iniciatyvą bendradarbiauti, įsitraukia, organizuoja ir praveda įvairias edukacines veiklas, kurios lavina vaikų prigimtinius poreikius, pasitikėjimą savimi ir kt. Aš, kaip pedagogė, nuo pat lopšelio turėjau tikslą – kad tėvai suvoktų, jog įstaigoje jie yra visad laukiami, kad jų nuomonė yra svarbi, kad jie gali aktyviai bendradarbiauti, siekiant kokybiškesnio vaiko ugdymo(si). Tik tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba grįstu bendradarbiavimu šeima ir mokytojas gali tikėtis  sėkmingą vaiko asmenybės formavimąsi.

 

Tik mūsų, pedagogų asmeninis įkvėpimas ir aktyvumas gali užkrėsti kitus: tiek pedagogus, tiek tėvus. 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.