Baisogalos gimnazijos mokinių viešnagė Vilniuje

Saulėtą balandžio 13 dienos rytą Baisogalos gimnazijos aštuntokai išvyko aplankyti Lietuvos sostinę. Naudodamiesi gimnazijai skirto kokybės krepšelio lėšomis 39 mokiniai turėjo galimybę nemokamai aplankyti Vilniaus senamiestį, susipažinti su jo istorinėmis vietomis: Aušros Vartų koplyčia, Signatarų namais, Rotuše, Vilniaus universitetu, Daukanto aikšte, Katedra, Valdovų rūmais. Pasigėrėjo pavasarėjančiu Bernardinų sodu. Be to, mokinių laukė edukacinė – pažintinė viešnagė A. Puškino muziejuje.

 

 

 

Gidų ir edukacinių veiklų paslaugos taip pat finansuotos iš kokybės krepšelio lėšų. Integruotoje lietuvių ir rusų kalbos pamokoje mokiniai praktiškai susipažino su spaudos lotyniškais rašmenimis draudimo laikotarpiu Lietuvoje naudota „graždanka“, ieškojo A. Puškino ir lietuviškų pasakų sąsajų. Gidai pristatė Puškinų dvaro istoriją, įtaką Lietuvos kultūrai. Be to, mokiniai atliko ir praktines matematikos užduotis, susijusias su kelionės patirtimi. Taigi, išvyka buvo prasminga ir turininga. Užduotis parengė ir kelionėje mokinius lydėjo mokytojai J. Špokienė, I. Balinskaitė, B. Gedžiuvienė.

 

Birutė Gedžiuvienė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.