„Šimtas Lietuvos spalvų“

Nerija Četrauskaitė
,
auklėtoja metodininkė

Lietuva švenčia Valstybės atkūrimo šimtmetį – tai ypatinga, kiekvienam iš mūsų brangi sukaktis. Jai negalėjo likti abejingi ir patys mažiausi Lietuvos piliečiai – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.

Vasario 15 d. Maišiagalos ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus su pedagogais į šventę „Šimtas Lietuvos spalvų“ Maišiagalos Hauvalto dvare sukvietė Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė. Šventės dalyviai sulaukė svečių iš Lietuvos Respublikos Seimo, Maišiagalos seniūnijos.

 

Visus susirinkusiuosius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, l. e. Maišiagalos seniūno pareigas Andžejus Adomaitis ir šventės šeimininkai – Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai.

Pasididžiavimo savo Tėvyne jausmas buvo juntamas visur. Šventės dalyviai ir svečiai giedojo Lietuvos Respublikos himną, šoko tradicinius lietuvių liaudies ratelius, dainavo bendrą dainą „Žemėj Lietuvos“. Vaikai užpūtė žvakutes ant Lietuvos gimtadienio torto.

Po vaišių laukė staigmena – Pagirių meno mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas.

Šventės dalyviai visus sveikino Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga! Linkėjo Lietuvos vėliavą iškelti ne tik prie namų, bet ir savo širdyje. Didžiuotis laisve ir saugoti ją ateities kartoms.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.