Šiaulių valstybinėje kolegijoje – diplomų įteikimo metas

Įsibėgėjus vasarai, aukštosios mokyklos tradiciškai išlydi absolventus. Šiaulių valstybinėje kolegijoje birželio 26 ir 27 d. profesinio bakalauro diplomai įteikti 382 studentams. Iš viso 2019 m. laidoje – 440 studentų. Dviem dešimtims absolventų įteikti diplomai su pagyrimu.

Šiemet studijas baigė 287 nuolatinių ir 153 ištęstinių studijų studentai. Sveikatos priežiūros fakultetas parengė 174 diplomuotus specialistus, iš jų 15 studijas baigė su pagyrimu. Verslo ir technologijų fakultetas išleido 266 absolventus, įteikti 5 diplomai su pagyrimu. Tarp šio fakulteto absolventų – ir 7 studentai iš Ukrainos, baigę Statybos studijų programą. Šiaulių valstybinės kolegijos diplomus gavo 25 asmenys, studijavę Mažeikiuose ir Telšiuose.

 

Urtės Drąsutytės nuotraukos

Kalbėdama diplomų įteikimo iškilmėse, Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė Natalija Šedžiuvienė pabrėžė, kad šių metų absolventai išsiskiria savo aktyvumu ir novatoriškumu. Jie noriai dalyvavo ne tik kolegijos, bet ir miesto renginiuose, parengė netradicinius, bet praktiškai pritaikomus baigiamuosius darbus. Direktorė pabrėžė, kad kolegija džiaugiasi savo absolventais, nes nemaža dalis jų diplomo gavimo dieną jau dirbo. Per praktikas potencialūs darbdaviai įvertina gerą studentų praktinį pasirengimą.

Kolegijos atstovai džiaugiasi, kad studentai kasmet ateina su savo jaunatvišku požiūriu, idėjomis, drąsūs, inovatyvūs, siekia iš studentiško laikotarpio pasiimti kuo daugiau: žinių, įgūdžių ir, žinoma, neįkainojamos šio etapo patirties.

 

2019 m. Šiaulių valstybinės kolegijos absolventus galima vadinti ir išskirtinai tarptautiškais. Jie drąsiai rinkosi praktiką arba studijas pagal mainų programą „Erasmus+“, dalis jų, gavę profesinio bakalauro diplomus, išvyks į absolvento praktiką įvairiose užsienio šalyse.

Trylika iš beveik puspenkto šimto 2019 m. Šiaulių valstybinės kolegijos absolventų buvo skatinti vardinėmis stipendijomis – Kazio Griniaus, Alvydo Stulpino ir Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių, Tauragės rajonų savivaldybių. Keli studentai pasinaudos Šiaulių miesto savivaldybės ir jos teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimo programos teikiamomis galimybėmis.

 

Jau įsibėgėjo 2019 m. bendrasis priėmimas, kuriam Šiaulių valstybinė kolegija siūlo daugiau nei 20 studijų programų informatikos, inžinerijos, socialinių, sveikatos bei verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupėse.

 

Šiaulių valstybinės kolegijos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.