Papuoškime 100 eglučių

Lapkričio 30 – sausio 6 d. Klaipėdos mieste organizuojama akcija „Papuoškime 100 kalėdinių eglučių mieto širdyje“. Kviečiame Jus lapkričio 30 d. 15 val. į renginio atidarymą Atgimimo aikštėje!

Andreea Radu (unsplash.com) nuotr.

Lapkričio 30 d. Klaipėdos miesto Atgimimo aikštėje išdygs 100 žaliaskarių eglaičių, augančių vazonuose, miškelis. Tai prasmingas istorinis įvykis – baigiantis iškiliems valstybės atkūrimo šimtmečio metams į miesto aikštę sugužės gausus būrys miesto švietimo bendruomenės narių. Daugiau kaip tūkstantis mažųjų klaipėdiečių, mokinių, jų tėvelių iš įvairiausių švietimo įstaigų drauge su mokytojais susibūrę į akciją „Papuoškime 100 eglučių miesto širdyje“ vienu metu puoš eglutes ir stengsis savo originaliais papuošimais įžiebti Kalėdų dvasią miesto širdyje.

 

Renginio pradžia 15 val. – skelbiamas akcijos atidarymas ir eglučių puošimo pradžia. Renginyje skambės muzika, koncertuos mokinių kolektyvai, visi sužvarbę galės paskanauti šiltos arbatos. Per akciją komisijos bus atrinktos ir nominuotos gražiausios šimtmečio eglutės, o jų dekoruotojų komandoms išdalyta net 1000 kvietimų į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą.

 

Akcijos mecenatas – Klaipėdos miesto savivaldybė. Organizatoriai – Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras.

Pasibaigus akcijai dalyvavusios įstaigos eglutes galės parsivežti ir jas prižiūrėti, puoselėti ir pasisodinti.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.