Jaunieji geografai iš tarptautinės olimpiados Kanadoje grįžta su aukso ir sidabro medaliais

Viktorija Kalaimaitė

Vilniaus licėjaus mokinys Domantas Kuryla iškovojo aukso medalį ir apgynė savo titulą – aukso medaliu tarptautinėje geografijos olimpiadoje jis buvo apdovanotas ir pernai. Sidabro medalius parsiveža Vilniaus licėjaus mokinys Tomas Sinkevičius ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokiniai Vincas Vosylius ir Mindaugas Dženkaitis.

Lietuvos atstovai bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą pasaulyje, trečią – Europoje ir yra pirmi tarp Baltijos šalių.

Lietuvos komandai vadovavo ir mokiniams pasiruošti padėjo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytoja ekspertė Angelė Pakamorienė.

15-oji tarptautinė geografijos olimpiada liepos 31 d. – rugpjūčio 6 d. vyko Kvebeke, Kanadoje. Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš daugiau nei 40 pasaulio šalių.

 

Dalyvavimą olimpiadoje pagal vykdomą Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Daugiau informacijos apie olimpiadą – www.geoolympiad.org/.

Griežtai draudžiama svietimonaujienos.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose, perkurti ar platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti svietimonaujienos.lt kaip šaltinį.