Auginkite žaliąsias palanges ir dalyvaukite ekologiniame konkurse!

Nors už lango dar kalnai sniego, ir mažus, ir didelius kviečiame pradėti galvoti apie pirmus pavasario daigelius. Auginkite žaliąsias palanges ir dalyvaukite ekologiniame konkurse! Šių metų konkurso „Mano žalioji palangė“ tema „Pasaulis ant mano palangės“. Kurkite ir auginkite žaliąsias kompozicijas savo mokyklų ar namų erdvėse, jas fotografuokite ir su trumpu aprašymu pateikite iki gegužės 2 d.

 

Konkurse kviečiame dalyvauti ikimokyklinio amžiaus vaikus, mokinius ir jų mokytojus, šeimas.

Konkurso tikslas – skatinti domėtis augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už ją.

Geriausių palangių autoriams, kuriuos išrinks vertinimo komisija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo bei Vilniaus universiteto Botanikos sodo „Facebook“ paskyrų lankytojai, atiteks prizai, o daugiausiai publikos simpatijų sulaukusi palangė bus apdovanota „Metų žaliosios palangės“ sertifikatu.

 

Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas. Konkurso partneriai: Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos.

Nuostatai

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.