„Žiemos sporto šventė. Olimpizmas 2023“

Gintarė Pečiulienė
,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ar yra kada tekę vidury miesto sutikti kiškį? Vilniaus lopšelio-darželio „Delfinukas“ vaikams pasisekė, nes vieną dieną (vasario 14 d.) pas juos į darželį atklydo Kiškis. Vaikai stebėjosi – ar jis tikras, iš kokio miško, kur jo namai ir dar daug norėjo sužinoti.

 

Kiškis gyrėsi savo greitomis kojomis, ilgomis ausimis ir klausinėjo vaikų, ar ir jie sportuoja žiemą, kokias priemones naudoja (slides, roges ir kt.)… Vaikams parodė ir papasakojo apie žiemos sporto šakas, supažindino su priemonėmis (pačiūžomis, slidėmis, snieglente, įvairių rūšių rogėmis ir kt.), naudojamomis apsaugomis (šalmais, antkeliais ir kt.). Ilgaausis Greitakojis Kiškis pakvietė vaikus išbandyti ledo ritulį, patobulinti slydimo, čiuožimo įgūdžius, drauge su vaikais žaidė, juokavo… Atsisveikindamas Ilgaausis Greitakojis Kiškis priminė visiems – kasdien reikia judėti, sportuoti, valgyti morkas ir, kaip jis, gerai miegoti. Įteikęs vaikams dovanas taip greitai nukūrė, kad tik ausys sutabalavo ir padai sušmėžavo.

 

Šventę organizavo kūno kultūros treneris Giedrius Barevičius, mokytoja Angelė Andriukaitienė, koordinavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gintarė Pečiulienė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.