Žiemos smagumai

Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ komanda vasarį pradėjo Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir minėto darželio inicijuota akcija „Žiemos smagumynai“. Vaikai, judesio korekcijos mokytoja Inga ir visuomenės sveikatos specialistė Jurgita atliko nuotolinę mankštą. Grupėse mažieji  sportavo stebėdami jiems rodomus pratimus pagal linksmas daineles, naudojantis išmaniosiomis technologijomis: televizoriumi, multimedija. Drauge mankštinosi ir vaikai, kurie šiuo metu ugdosi namuose. Na, o mankštai pasibaigus, vaikai lauke pramogavo laikydamiesi Covid-19 situacijai keliamų saugumo reikalavimų.

 

Kieme energingųjų smarkuolių laukė smagios užduotys: „Žiemos tyrinėtojai“ (skatinusi vaikus darželio teritorijoje ieškoti nurodytų objektų); „Taiklioji rankelė“ (sukvietusi išmėginti rankos taiklumą mėtant sniego gniūžtes į taikinius); „Rogučių estafetė“ (raginusi išbandyti netradicines rogutes); „Sniego bokšto statybininkai“ (įkvėpusi padirbėti komandomis); „Brangakmenių ieškotojai“ (įtraukusi „brangakmenių“, tai yra spalvotų ledo kubelių, ieškoti sniege); „Statybininkai. Pasakos pilis, tvirtovė“ (subūrusi pastatyti kuo didesnę pilį ir iškelti savo grupės vėliavą); „Dailininkai – menininkai. Mano grupės simbolis / užrašas“ (priminusi vaikams ir pedagogams, kaip smagu piešti ne tik ant popieriaus lapo).

 

Nei ugdytiniai, nei pedagogai nepabūgo žiemiško oro, tad smagiai leido laiką lauke.

 

Renginio organizatorės: Jurgita Daunienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė; Inga Šimkutė-Karalevičienė, judesio korekcijos mokytoja metodininkė; Lina Lesniauskienė ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja; Jolita Jasulaitytė ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

 

Šiaulių l.-d. „Pasaka“ inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.