Viltingos advento popietės šeimai

Silvija Sipavičienė
,
Kauno l.-d. „Vaivorykštė“ direktorė

Kauno lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ jau nuo lapkričio 28 d. šurmuliuoja tėvai. Visi apimti džiaugsmingo jaudulio. Pasibaigus COVID-19 pandemijai, vėl grįžtame prie įstaigos tradicinių renginių. Viltingos advento popietės šeimai vyksta sėkmingai. Išsiilgę bendrystės, rinkosi tėvai ir seneliai, vyresnieji broliai ir sesės.

 

Šiais metais įstaigoje dominuoja balta spalva ir puošybos elementas – pirštinės. Akcijos „Tėvai puošia darželį – 2022“ metu tėvai grupėse šauniai bendravo ir bendradarbiavo. Kiekvienas atsinešęs savo idėjas, stengėsi jas realizuoti. Įstaigos erdvėms papuošti sudarytą darbo grupę koordinavo mokytoja Aiva Žvirblienė. Stengėmės paslėpti už langų vykstančių pastato renovacijos darbų pilkumą po balta spalva. Slepiamės po pieštomis pusnimis, karpiniais – pirštinėmis, bet ir tai dar ne viskas. Darbo grupė „Kartos“ organizavo gerumo akciją „Padovanok šilumą Ukrainos vaikams“. Darželio vaikų, tėvų, darbuotojų bendruomenė padovanojo 218 porų vilnonių kojinių ir pirštinių. Gruodžio 22 d. tėvai savanoriai siuntą nuveš į Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčią. Tikimės, kad mūsų padovanota šiluma pasieks Ukrainos vaikus iki Kalėdų.

 

Viltingo advento popietes organizavo ir vedė meninio ugdymo mokytojų komanda: Lijana Neverauskienė (muzika), Joana Tėvelytė (dailė), Gediminas Mažeika (judesys). Jiems pavyko sukurti stebuklingo žiemos miško butaforiją. Tiek nedaug… paprasčiausia balta spalva! O vaikams ir šeimai – tai stebuklas ir paslaptis. Kulminacija – stebuklingas eglės įžiebimas. Advento angelo sargo maldelė suvienijo vaikus, tėvus ir mokytojus.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.