Vaikystės parkas

Lina Balčiūnienė
,
Joniškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinio būrelio pirmininkė, Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ direktorės pavaduotoja ugdymui

Rugsėjo 17 d., minėdami Europos judumo savaitę ir mokyklų bendruomenių metus, Joniškio miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų (vaikų lopšelių-darželių „Saulutė“, „Ąžuoliukas“, vaikų darželio „Vyurėlis“) bendruomenės surengė iniciatyvą „Vaikystės parkas“, jos tikslas – ugdyti vaikų kultūrinę bei aplinkosaugos savimonę, skatinti rajono gyventojų bendruomeniškumą, kuriant ir puoselėjant savo krašto aplinką.

 

Iniciatyvos metu Joniškio miesto poilsio zonoje numatyta erdvė apsodinta įvairiais medžiais: ąžuolais, bukais, liepomis, didžiaisiais riešutmedžiais, pupmedžiais, pūkeniais, kalninėmis bei paprastosiomis pušimis ir kt.

Ačiū! Joniškio miesto merui Vitalijui Gailiui už pagalbą įgyvendinant šią iniciatyvą, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjai Daivai Bičkienei už „Vaikystės parko“ išplanavimą, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Joniškio regioninio padalinio darbuotojams už „instruktažą“ dėl medelių priežiūros, Edmundui Jakučiui už paramą.

Na, o didžiausia pagarba „Vaikystės parko“ įkūrėjams – šeimoms (109 šeimos) ir pedagogams, kurie po darbų su vaikučiais, nepabūgę lietaus ir vėjo, apsodino teritoriją medelių sodinukais.

Tikime, kad tai bus ilgalaikis projektas, įpareigojantis visus mus būti atsakingais už šio parko gyvastį.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.