Tikslingas tarpinstitucinis bendradarbiavimas – mokinio karjerai plėtra

Odeta Erminaitė
,
Plungės A. Jucio prog-jos ugdymo karjerai koordinatorė

Plungės „Saulės“ gimnazijoje kovo mėnesį dviem srautais lankėsi A. Jucio progimnazijos aštuntų klasių mokiniai. Tikslas – rinkti informaciją apie mokymosi galimybes gimnazijoje ir ateities galimybių paiešką karjerai.

 

Svečiai dalyvavo STEAM veiklose, kurias organizavo gimnazijos chemijos mokytoja S. Žilinskienė. Užsiėmimai vyko šiuolaikiškoje mokyklos laboratorijoje, kurioje atliktos praktinės užduotys ir įvertintas galutinis produktas. Anglų kalbos mokytoja L. Erminaitė aštuntokams vedė užsiėmimą apie tai, kaip sėkmingai pasirinkti karjerą, išeiti iš komforto zonos, bendrauti. Mokiniams ji pateikė sėkmingos dienos „receptą“. Lietuvių kalbos mokytoja J. Mažuknė aptarė Maslow palaipsninės piramidės pozicijas ir akcentavo, kad fiziologinių poreikių patenkinimas privalo išaugti į saviugdą ir savirealizaciją, o tai ir yra raktas į sėkmingą karjerą.

 

 

Susitikimų pabaigoje A. Jucio progimnazijos aštuntokų mokytojos E. Reinikytė ir S. Zaniauskienė džiaugėsi šiltu priėmimu, mokinių akiračio plėtra ir suformuota nauja ugdymo karjerai kryptimi.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.