Tik naujos patirtys ir tarptautinis bendradarbiavimas išgelbės gamtą! 

Kovo 14–18 dienomis Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai ir mokiniai dalyvavo virtualiame „Erasmus+“ projekto „Mūsų gamta yra mūsų ateitis“ (angl. „Our nature is our future“) susitikime Pamplonoje, Ispanijoje.

 

 

Virtualus susitikimas buvo kupinas naujų patirčių ir įspūdžių nepaisant to, jog dėl susiklosčiusios sudėtingos situacijos dalyviai nedrįso išvykti ir susitikti su partneriais iš Italijos, Turkijos, Rumunijos ir Ispanijos. Padedami mokytojų Ligitos Urbonienės ir Getos Pečiulienės, mokiniai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose-dirbtuvėlėse savo mokykloje ir miesto erdvėse: tyrė vandens PH, prisilietė prie ispaniškųjų skonių degustuodami sūrį ir alyvuoges, susipažino su šiaurinės Ispanijos regiono lankytinomis vietomis. Be to, lankėsi „Aukštaitijos vandenų“ organizuojamame edukaciniame užsiėmime, kurio metu sužinojo kaip vyksta vandens tiekimas Panevėžio mieste, atliko vandens kokybės tyrimus. Neišdildomi įspūdžiai prisidės prie gamtos saugojimo ir tvarumo vystymo tarptautiniu mastu!

 

Projekto numeris 2020-1-IT02-KA229-079303_4

 

Rūta Vainauskaitė

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.