Technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“

Daiva Erslavienė
,
Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus g-jos technologijų mokytoja metodininkė

Balandžio 5 d. Zarasų profesinėje mokykloje vyko respublikinė technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“.

Olimpiadoje Širvintų rajonui atstovavo Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokinės Adrija Redeckaitė (Ib kl.), Eglė Radzevičiūtė (IIIb kl.) ir Deimantė Stankevičiūtė (IVa kl.). Jos olimpiadoje atliko kūrybines užduotis, pristatė savo darbus ir pateikė projektinius namų darbus. Merginų išradingumas ir technologinės kompetencijos sužavėjo olimpiados organizatorius, rėmėjus ir vertinimo komisijos narius. Antrą kartą gimnazijos istorijoje pasiektas geriausias rezultatas – Deimantės pelnytas I laipsnio diplomas statybos ir medžio technologijų veiklos grupėje. Sveikiname ir didžiuojamės, kad talentingiausia ir technologiškiausia mergina Lietuvoje užauginta mūsų gimnazijoje! Jos mokytojas – talentų prodiuseris Arvydas Golcas.

 

Mokytojas A. Golcas ir D. Stankevičiūtė

Savo kelio technologijų olimpiadoje sėkmingai ieško ir puikiai pasirodė pirmokė Adrija Redeckaitė, kuriai tik truputėlio sėkmės pritrūko iki prizinės vietos.

Eglės Radzevičiūtės (mokytoja Daiva Erslavienė) debiutas respublikinėje technologijų olimpiadoje buvo pažymėtas net trimis nominacijomis. Eglei įteiktas pagrindinis olimpiados organizatorių – Zarasų profesinės mokyklos – prizas už geriausią namų darbą dizaino srityje. Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dekanė prof. dr. Birutė Žygaitienė įteikė Vilniaus kolegijos nominaciją už idėjos vientisumą ir originalumą. Eglės kūrybinis darbas sužavėjo ir pelnė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojų simpatijas, doc. dr. Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė įteikė prizą už kūrybinį išskirtinumą.

 

Olimpiadoje iš viso dalyvavo 126 mokiniai iš visų Lietuvos rajonų ir miestų.

Dėkojame Zarasų profesinės mokyklos administracijai ir darbuotojams už svetingą priėmimą! Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkei Vilmai Daugalaitei, Vilniaus kolegijos ir VGTU dėstytojams bei Lietuvos technologijų mokytojų asociacijai už puikų respublikinės technologijų olimpiados organizavimą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.