Tauragės Tarailių progimnazija tęsia programos „Erasmus+“ projekto veiklą nuotoliniu būdu

Margarita Bartkienė
,
projekto koordinatorė

Vykdant programos „Erasmus+“ strateginės mokyklų partnerystės projekto „Būk drąsus kaip skaitmeninis pasaulis“ veiklas, mokyklai kaip ir visam pasauliui teko susidurti su COVID-19 pandemija. Dėl paskelbto karantino Lietuvoje bei mokyklų partnerių šalyse teko atidėti du projekto vizitus, tačiau projekto veikla nebuvo nutraukta. Karantino metu mokyklai sėkmingai organizuojant nuotolinį ugdymą, mokiniai antrą kartą dalyvavo kompetencijų dienų veiklose.

 

Gegužės 5–25 dienomis per informacinių technologijų, gamtos ir žmogaus, matematikos ir anglų kalbos pamokas 5–7 klasių mokinių komandos pristatė matematinius skaičiavimus, eksperimentus, atliktus namuose, analizavo žmogaus kūno sandarą ir paruošė pateiktis. Virtualių susitikimų metu mokiniai dalyvavo interaktyviuose žaidimuose, atliko komandinę užduotį „Vaikiškas faksas“, parengtą pikselių meno piešimo technika. Kompetencijų dienų veiklas apibendrino virtuali modeliukų „Virusai“ paroda.

 

Mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo nuotolinėse projekto veiklose, kurios visapusiškai atskleidė projekto esmę – tikslingą technologijų naudojimą ugdymo procese.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.