Tarptautinė vaikų knygos diena

Ramunė Papovienė
,
Kauno r. Akademijos mokyklos- darželio „Gilė“ pradinio ugdymo mokytoja

Ir maži ir dideli puikiai pažįsta danų rašytoją H.K. Anderseną. Balandžio 2-ąją švenčiama ne tik jo gimimo diena, bet ir Tarptautinė vaikų knygos diena. Jos tikslas įkvėpti  meilę skaitymui ir atkreipti dėmesį į vaikų knygas. 2023 m. tema -„Aš esu knyga, perskaityk mane“.

Balandžio 3 d. Vaikų knygos dienos šventę surengė ir Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ 4c ir 3a klasių mokiniai. Buvo įdomu: mokiniai kartu su mokytojais skaitė H. K. Anderseno pasakas, kalbėjo apie knygas, skaitymą, kūrė plakatus…

 

Visas klases aplankė ir džiugino  žaismingi personažai: „pasivaikščioti namų stogais“ kviečiantis Karlsonas, svajingas Arklys Dominykas, gražioji Rugiagėlė, baikščioji pelytė Zita, Išdidi Knyga. Jais tapo 4c klasės mokiniai.

3a klasės mokiniai pristatė J.K. Rowling knygų seriją „Haris Poteris“ ir kvietė jungtis į A.Mac Donald knygos „Nevala Bertis“ serijos mylėtojų klubą.

 

Supratome, jog skaitantis žmogus-gražus žmogus. Ir darysime viską, kad neprarastume ryšio su knyga.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.