Tarptautinė matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiada „Kings“ kviečia prisijungti!

„Kings“ – akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, siekianti užtikrinti olimpiados prieinamumą visiems mokiniams be išimties. Nemokamai ir internetu vykstantis „Kings“ olimpiados kvalifikacinis etapas rugsėjo 30 d. – spalio 11 d. kviečia savo jėgas išbandyti:

2–12 klasių mokinius matematikos ir anglų kalbos olimpiadose;

2–8 klasių mokinius lietuvių kalbos olimpiadoje;

2–5 klasių mokinius pasaulio pažinimo olimpiadoje.

 

Įveikus „Kings“ kvalifikacinio etapo barjerą, mokiniams suteikiama galimybė dalyvauti finale ir apsilankyti Lietuvos aukštojo mokslo mokyklose – olimpiados centruose! Baigiamojo etapo dalyviai šį rudenį varžysis dėl 93 išmaniųjų prizų, tokių kaip: I vieta – momentinis fotoaparatas (x31), II vieta – belaidės ausinės (x31), III vieta – išmanioji apyrankė (x31).

Prisijunkite prie daugiau nei 40 tūkst. Lietuvos mokinių ir pasiruošti olimpiadoms galėsite kartu su „Kings“ pasirengiamaisiais testais asmeninėse paskyrose!

 

Užsiregistruoti labai paprasta – www.kings.lt/registracija.

Daugiau informacijos apie „Kings“ olimpiadas čia.

 

Informacija mokytojams

 

Tarptautinė matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos „Kings“ olimpiada kviečia visus mokytojus suburti mokinius į NEMOKAMĄ ir internetu vykstantį kvalifikacinį etapą. Registracija vyksta www.kings.lt/registracija puslapyje. Prisijunkite prie daugiau nei 3 tūkst. pedagogų bendruomenės – susikurkite asmeninę mokytojo paskyrą ir registruokite mokinius! Mokytojo anketoje galėsite sekti savo mokinių pažangą, matyti jų rezultatus, kartu spręsti parengiamąsias užduotis ir taip padėti jiems puikiai pasiruošti kvalifikaciniam etapui!

Mokytojai, padedantys savo mokiniams pelnyti geriausius rezultatus „Kings“ olimpiadoje, bus pasveikinti ir apdovanoti šauniais prizais!

Kilus klausimų visada kreipkitės el. paštu info@kings.lt.

„Kings“ komanda

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.