Švietimo ir mokslo ministerija skelbia neformaliojo vaikų švietimo projektų finansavimo konkursą

Švietimo ir mokslo ministerija šiam tikslui skiria 150 tūkst. eurų. Lėšos bus paskirstytos per konkursą. Dalyvauti konkurse gali neformaliojo vaikų švietimo ar kitos įstaigos, asociacijos – visi, kas turi teisę užsiimti neformaliojo vaikų švietimo veikla.

Didžiausia vienam projektui skiriama pinigų suma – iki 10 tūkst. eurų.

 

Laukiami projektai, kurie populiarintų fizinį vaikų aktyvumą, stiprintų jų sveikatą, ugdytų kūrybiškumą ir pilietiškumą, skatintų mokinius savanoriauti, įsitraukti į vietos bendruomenių veiklą, tyrinėti, lavintų gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityse.

Konkurse siūlomi mokinių užsiėmimai turėtų baigtis iki gruodžio 10 d. Vieno projekto trukmė – ne trumpesnė negu 3 mėnesiai. Mokiniams siūlomi užsiėmimai turėtų būti kūrybiški ir patrauklūs, tai negali būti vien teorinio pobūdžio seminarai, sporto ar kultūriniai renginiai.

 

Norintieji dalyvauti konkurse elektronines paraiškos ir dokumentų versijas iki birželio 15 d. (imtinai) turi siųsti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui (Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius) el. paštu konkursas@lmnsc.lt su nuoroda „Konkursui“.

Pernai ministerija tokiems mokinių veiklos projektams taip pat paskirstė 150 tūkst. eurų, buvo finansuoti 35 projektai, kurių veiklose dalyvavo beveik 13 tūkst. mokinių.

 

Daugiau apie projektą – www.lmnsc.lt/neformalusis_vaiku_svietimas/.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.