Sportinė pramoga „Sportuoja visa šeima“

Asta Jankauskienė, Esmeralda Gerasimova, Valerija Ubartienė

Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Berželis“ priešmokyklinių „Pelėdžiukų“ ir „Bitučių“ grupių mokytojos pakvietė vaikučius ir jų šeimas sudalyvauti sportinėje pramogoje „Sportuoja visa šeima“.

 

Darželio salėje susirinko gausus būrys vaikučių ir jų artimųjų. Visiems teko susiskirstyti į 2 komandas ir susigalvoti pavadinimą. Mes, mokytojos, buvom paruošusios įvairiausių sportinių užduotėlių. Prasidėjus žaidynėms teko gerokai pasistengti, nes rungtys sekė viena po kitos: tai ir kamuoliuko metimas per lanką; čiuožimas „slidėmis“ poromis; ėjimas poroje, liečiant žemę tik dvejomis kojomis; bokštelių iš jogurto indelių statymas; pralindimas per 5 lankus susikibus rankomis. O įdomiausia buvo visiems kartu „važiuoti traukinuku“ nustatyta kryptimi. Viso renginio metu jautėsi pakili nuotaika. Ir vaikučiai, ir jų artimieji labai nuotaikingai ir entuziastingai atliko visas jiems pateiktas sportines užduotis, nuoširdžiai padėjo savo komandos nariams. Surinktų balų skaičius nuolat šokinėjo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Pasibaigus sportinėms užduotėlėms ir suvedus rezultatus, paaiškėjo, kad abi komandos surinko vienodą balų skaičių. Nugalėjo draugystė ir puiki nuotaika. Todėl visi renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir pavaišinti sultimis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.